Monitoring Wizyjny

System monitoringu wizyjnego pozwoli Ci na nadzór i ochronę swojego majątku 24/7 bez znaczenia czy jesteś na miejscu czy nie. W razie kradzieży bądź aktu wandalizmu będzie bardzo pomocny przy namierzeniu sprawcy.

W firmie ERTEOS System unikamy słabej jakości produktów, z których użytkownicy nie są zadowoleni. Naszym klientom proponujemy tylko najlepsze urządzenia od sprawdzonych producentów, z którymi ściśle współpracujemy. ERTEOS System jest kwalifikowaną firmą montującą Systemy Monitoringu Wizyjnego marki NOVUS, dlatego dajemy klientom gwarancję, że zamówione systemy będą się cechowały niezawodnością i długotrwałym działaniem w każdych warunkach.

Przy zamówieniu u nas systemu z montażem gwarantujemy brak opłat za dojazd do wyceny i montażu w następujacych miejscowościach: Bochnia, Brzesko, Busko Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Dębica, Gorlice, Jasło, Kraków, Krosno, Krynica Zdrój, Mielec, Nowy Sącz, Rzeszów, Tarnów, oraz ich okolice. Do dalszych miejscowości oferujemy atrakcyjne stawki dojazdu, dzięki czemu nie trzeba się martwić o zbyt duże wydatki!

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

696 96 99 66