Jak przeciwdziałamy koronawirusowi SARS-CoV-2?

Drodzy Klienci, w trosce o Wasze i nasze zdrowie wprowadzamy w firmie nowe sposoby przeciwdziałania wirusowi z Chin - SARS-CoV-2. Wywołuje on szczególnie niebezpieczną chorobę zakaźną układu oddechowego COVID-19.

Nasze działania

Przekazywanie dokumentów w formie elektronicznej, wysyłanie faktur pocztą e-mail, ograniczenie przyjmowania, wydawania gotówki i korzystanie w głównej mierze z przelewów bankowych, częste mycie rąk, dezynfekcja klamek, uchwytów, poręczy, przełączników, urządzeń, szczególnie smartfonów, komputerów, tabletów, pilotów, unikanie większych grup ludzi, wyposażanie pracowników w środki ochrony indywidualnej adekwatne do zagrożenia - to działania, które sami stosujemy i propagujemy wśród naszych kontrahentów w celu ograniczenia ekspozycji na wirusa oraz uchronienia współpracowników i ich rodzin przed jego skutkami. Również zakupy oraz inne sprawy załatwiajmy samodzielnie, nie zabierajmy ze sobą do sklepów współmałżonków, rodziców, dzieci - im więcej osób tym więcej możliwości przeniesienia choroby do naszego domu.

Co dalej?

Nie przestajemy pracować dla naszych klientów. Nadal dostarczamy poczucie bezpieczeństwa, jednak teraz posuwamy się o krok dalej. Zakorzeniając w społeczeństwie odpowiedzialność społeczną chcemy zapewnić również przedsiębiorcom skuteczne działania zapobiegawcze w celu zapewnienia bezpieczeństwa kadrze pracowniczej. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nawet jedna osoba z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem lub jakimkolwiek innym czynnikiem zakaźnym może spowodować całkowity paraliż produkcji. Praktycznie zawsze wiąże się to z potężnymi stratami materialnymi oraz nierzadko z utratą ciągłości finansowej przedsiębiorstwa względem kontrahentów.

Właśnie dlatego przy ścisłej współpracy z marką NOVUS w ofercie firmy ERTEOS System zagościł specjalistyczny zestaw do zdalnego pomiaru temperatury ciała. Cechuje się on niezwykłą dokładnością w porównaniu do konkurencji oraz bardzo szybkim pomiarem w obrębie wielu punktów.

Zestaw ThermoCHECK

ThermoCHECK przygotowany przez firmę ERTEOS System i oparty na urządzeniach marki NOVUS to zestaw tworzący pełne stanowisko do zdalnego pomiaru temperatury ciała osób przechodzących korytarzem. W niespotykanym dotąd stopniu ułatwia pracę portierów i osób kontrolujących wejście pracowników, klientów lub interesantów na teren obiektu.

Więcej informacji tutaj

Zadzwoń aby zamówić system: 696 96 99 66