Udostępnienie lub zabezpieczenie materiału wideo z monitoringu

Zauważyłeś na budynku, przy którym doszło do incydentu nasze tabliczki? Chciałbyś, aby zdarzenie uwiecznione przez nasze kamery zostało dla Ciebie zabezpieczone na poczet przyszłego postępowania w sprawie odnalezienia i ukarania sprawców czynu? Zapoznaj się z poniższymi instrukcjami krok po kroku jak postępować, abyśmy mogli zabezpieczyć nagranie przed usunięciem bądź nadpisaniem.


     Pobierz wniosek o udostępnienie lub zabezpieczenie nagrań z monitoringu wizyjnego z naszej strony dostępny tutaj:
Wniosek


     Wypełnij czytelnie wniosek. Wpisz swoje dane osobowe oraz dane kontaktowe, uzupełnij informacje o zdarzeniu oraz określ cel i podstawę prawną otrzymania nagrań. Jeżeli wnioskujesz o zabezpieczenie nagrań na poczet przyszłego postępowania nie musisz wskazywać podstawy prawnej.


     Podpisz czytelnie wniosek - jeśli wypełniasz pisemnie należy wniosek podpisać czytelnie oraz zrobić skan, jeśli wypełniasz na komputerze wniosek może być podpisany Profilem Zaufanym


     Wypełniony wniosek wyślij w formie skanu, czytelnego zdjęcia lub wypełniony i podpisany cyfrowo w formacie PDF na naszą skrzynkę e-mail: kontakt@erteos.pl

Możesz również dołączyć zdjęcia miejsca lub uszkodzeń.


     My wypełniony wniosek prześlemy do odpowiedniego Administratora systemu. Po otrzymaniu zgody na zgrywanie nagrań otrzymasz od nas informację o przystąpieniu do czynności.


     Jeżeli mamy z Administratorem systemu podpisaną umowę na obsługę, a Administrator wyrazi zgodę na pokrycie kosztów zabezpieczenia nagrań na Twój wniosek, nie będzie Cię to nic kosztowało. Jesli natomiast takiej umowy nie posiadamy, możesz zostać poproszony o pokrycie kosztów czynności.


     Po zabezpieczeniu nagrań zostaniesz poinformowany o tym fakcie.


Twoje dane osobowe podane w tym wniosku będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności, oraz przez odpowiedniego Administratora systemu zgodnie z przyjętymi przez niego standardami.